background

Leximi i trupit Gjuha në një datë | Dating Trupi Gjuha Fakte - Dating

“ Si për të lexuar Data juaj e trupit Language” Shkuarja

jashtë në një datë të parë mund të jetë edhe një ikje në nerva dhe emocionuese. Ju dëshironi të bëni të sigurtë që data juaj është të kesh kënaqësi, por nganjëherë ajo mund të jetë e vështirë për të treguar. Duke ditur se si për të lexuar gjuhën e trupit datën tuaj mund të ju ndihmojë të dini nëse ai ose ajo është të paturit e një kohë të mirë. Shikoni për shenjat e gjuhës pozitive të trupit - sjellje të relaksuar, shumë kontakt me sy, përkulje përpara, kontakt fizik, dëgjim. Gjithashtu, shikoni për shenja të gjuhës negative të trupit - krahët e kryqëzuar, duke zhurmuar, duke mos shikuar në ju, shumë distancë.

Njësjellje e relaksuar ekspozon faktin se data juaj është e rehatshme rreth jush dhe të paturit e një kohë të mirë. Megjithatë, në qoftë se data juaj është slouching ajo mund të jetë një shenjë se ai ose ajo është i mërzitur. Provoni ndryshuar temën e bisedës për të kapur interesin datën tuaj ose tërheq datën tuaj për të folur më shumë duke pyetur se çfarë interesi datën tuaj janë dhe çfarë ai ose ajo pëlqen të bëjë për argëtim.Dating Prospect abudeil

Harvard Square, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect christa

Raleigh, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect daveyuk1978

Ashington, England, Northumberland, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect johncoleman0042

Point Mugu Nawc, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect jurgen

Berlin, Berlin, Gjermani

Dating Prospect marci

Bradford, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect elizabeth

San Luis, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect amazed

Cleveland, Shtetet e BashkuaraHow to Read Your Date's Body Language

Nëse data juaj është ulur dhe përkulur përpara, ndërsa ju flisni, kjo është një shenjë e mirë. Kjo do të thotë se data juaj është e interesuar në atë që ju jeni duke thënë. Merrni njoftim nëse data juaj është nodding për të pranuar atë që ju jeni duke thënë, por shumë nodding mund të jetë një shenjë se data juaj është i painteresuar.

Kontaktime sy është një tipar kryesor i gjuhës së mirë të trupit. Nëse data juaj mban kontakt të fortë sy me ju, shanset janë që ju të dy do të përfundojë natën me sukses dhe madje mund të shkojnë jashtë në një datë tjetër përsëri së shpejti. Megjithatë, në qoftë se data juaj është në kërkim rreth në çdo gjë, por ju, kjo është një shenjë se ai ose ajo ka absolutisht asnjë interes në ju apo gjërat që ju jeni duke thënë. Provoni mënyra delikate për të nxjerrë interesin datën tuaj përsëri tek ju të tilla si lehtë prekur dorën e tij ose të saj, kur ju flisni.

A

është data juaj duke bërë përpjekje për të ruajtur kontaktin fizik me ju? A arrin ai ose ajo nëpër tryezë për të mbajtur dorën tuaj çdo herë pas here ose për të pastruar krahun tuaj? Nëse jeni përgjigjur po, shanset janë, data po shkon mjaft mirë. Mos kini frikë të zhvendoseni pak më afër në vendin tuaj për disa më shumë personale në një kontakt. Megjithatë, në qoftë se data juaj është duke bërë çdo përpjekje të mundur për të shmangur të qenit pranë tuaj ose pranë jush, kjo është një shenjë e keqe. Nëse data juaj ka krahët e tij ose të saj të kaluar, kjo është si një sinjalizuar padukshme mur se data juaj nuk është e interesuar.Dating Prospect george

Atlantis, Western Cape, City of Cape Town (CPT), Afrika e Jugut

Dating Prospect judyluv98

Aventura, Florida, Miami-Dade, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect lubbock

North York, Kanadë

Dating Prospect marka

Aston, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect kellyandrew

Washington, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect chritina1111

Raleigh, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect karl

Acton, California, Los Angeles, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect ceelow01

Brooklyn, New York, Kings (Brooklyn), Shtetet e Bashkuara
background

Takim kinez


Leximi i trupit Gjuha në një datë | Dating Trupi Gjuha Fakte
Mëso për të kuptuar më shumë se vetëm duan Data juaj thotë. Gjuha e trupit shpesh mund të thotë më shumë sesa Fjalët e Folura. Fitoni avantazhet e takimit duke lexuar trupin...
Dating Kur ju jeni shumë i zënë për dashuri | Balancimi i dashurisë & Puna
Shumë individë e gjejnë veten të përfshirë në punë dhe aktivitete për të vërejtur kur dikush është i interesuar në to. A është dashuria duke marrë vendin e dytë në jetën tuaj?
Dashuria Miqtë Relationships | Si të Merrni miqtë e tyre për të Like You
Mënyra më e mirë për të fituar mbi zemrën e një djalë apo vajzë është për të marrë miqtë e tyre për të si ju. Nëse miqtë e interesit tuaj të dashurisë ju pranojnë shanset tuaja të rriten...
Burrat dhe Angazhimi | Kuptoni arsyet pse burrat nuk do të angazhohen.
Të kuptuarit pse burrat kanë frikë nga angazhimi mund të ndihmojnë shumë zhvillimin dhe përparimin e një marrëdhënieje. Mësoni arsyen pse dhe zgjidhjet për ta...
Get Guy të dua në tre hapa të lehtë | Single Prind Dating
3 Hapa të thjeshtë për të marrë ndonjë djalë që dëshironi. Pikë të thjeshta për të marrë njeriun tuaj pas dhe për të mbajtur atë. Nëse ka një djalë që dëshironi atëherë këto 3 hapa janë për ju...
më i lartë 10 Shenjat që ai është me të vërtetë në ju | New York Dating Online USA
Si të tregoni nëse një djalë është me të vërtetë në ju. Mësoni të zgjidhni djemtë që janë kokë mbi këmbë për ju. E di kur ju keni një Guy mbështjellë rreth gishtit tuaj...
Dating suksesshëm | Data Këshilla e parë | Bëni dhe Don'ts në datën Një
Mëso se çfarë të bëni & çfarë të mos bëni në një datë të parë. Lini përshtypjen që dëshironi dhe merrni Partnerin që dëshironi në jetën tuaj. Takim i suksesshëm...
Instagram.com | Nr.1 Faqja e rrjeteve sociale | Gjeni 1000 të fotografive falas
Faqja më e popullarizuar e rrjeteve sociale për teke për të flirtuar, biseduar dhe datuar. Qasje e lirë në një portofol fotografish. Faqja më e madhe e takimeve në internet për të parë dhe gjetur djem dhe gals.
Pse ju duhet të konsideroni Online Dating | E ardhmja e Dating
Takimi në internet është bërë e ardhmja e takimeve. Hasshtë bërë një mënyrë e shkëlqyeshme për të takuar shumë njerëz shpejt dhe për të marrë një ide se kush ju pëlqen ose nuk ju pëlqen. Klikoni për të lexuar më shumë rreth pse duhet të konsideroni të bashkoheni...